Demir Yemek Teklif Formu

Talebiniz müşteri temsilcilerimiz tarafından 24 saat içerisinde değerlendirilecektir.

  Esenler Tabldot Yemek

  Büyük firmalarda, kurumsal şirketlerde, eğitim kurumlarında, hastanelerde ve benzeri kategoride hizmet veren özel şirketlerde tabldot yemek önemlidir. Bu yemek kültürü sayesinde çalışanlar sağlıklı bir şekilde beslenmektedir. Sınırlı bir menü olan tabldot, aşırı yemek tüketme kültürünün önüne geçmektedir. Bu şekilde çalışanlar daha sağlıklı olmaktadır. Hastanelerde de hastalar için ve çalışanlar için tabldot yemek menüsü uygulanmaktadır. Esenler tabldot yemek hizmetimizden bütün resmi kurumlar ve şahıslar yararlanabilir.

  Yemek Fabrikaları

  Çalışanlarına düzenli yemek vermek isteyenler ve mutfak masrafını düşürmek isteyen işletmeler, tabldot yemek kültürünü öncelikle kabul etmektedir. Yemek kültürünün öne çıktığı günümüzde özellikle sağlık açısından faydaları daha iyi bir şekilde anlaşılan tabldot yemek konusunda yemek fabrikaları hijyenik çözüm üretmektedir. Yemek fabrikaları üretimde, serviste ve diğer bütün kategorilerde hijyenik konulara önem vermektedir.

  Hijyen Kuralları

  Firmamızın deneyimle eleman kadrosu, temizlik konusuna ciddi anlamda önem vermektedir. Üretimde malzemenin temini, malzemenin temizlenmesi, malzemenin yemek için hazırlanması, yemeğin pişirilmesi, yemeğin servis edilmesi ve servis sonrası temizlik önemlidir. Bütün bu aşamalarda firmalar hijyen kurallarını takip etmektedir. Hijyen kuralları bakanlık tarafından resmi prosedürde belirtilmiştir. Düzenli ilaçlama ile toplum sağlığını tehdit eden böcekler için gerekli önlemler alınmaktadır.

  Pandemi Süreci ve Tabldot

  Mutfak malzemelerinden çalışanların temizliğine kadar bütün konularda firmamız en iyi çözümleri tercih etmektedir. Salgın hastalık nedeniyle bu gün düğün ve nişanlarda tabldot zorunluğu getirilmiştir.

  Tabldot yemek servis hizmetinin pandemi dönemindeki avantajları şu şekildedir:

  • osyal mesafeyi koruma imkanı sunar. Yemeğini isteyen istediği yerde yiyebilir. Toplu bir şekilde bir arada durmak zorunda kalmaz.
  • Hijyenik bir şekilde yemek yeme imkanı sunar.
  • Kaplar kişiye özel olduğu için bulaşıcı hastalık riski minimum seviyeye düşer.

  Firmamız büyük organizasyonlar için ve benzeri uygulamalar için tabldot yemek hizmeti sunmaktadır.

  Bütün Organizasyonlarda Uygulanabilir

  Tabldot yemek kültürü bu gün bütün toplu organizasyonların tercihidir. Resmi kurumlardan kişisel organizasyonlara kadar bütün alanlarda tabldot yemek sağlıklı ve hijyenik yemektir. Bu organizasyonlarda firmamız önceden yemeği hazırlamaktadır ve tabldotlarda hazır bir şekilde organizasyon bölgesine getirmektedir. Yemekler hijyenik yerlerde hazırlanmaktadır ve hijyenik bir şekilde paketlenmektedir. Bulaşık problemi olmadan toplu yemek verme imkanı sunmaktadır.

   

   

  Yazar: Demir Yemek

  İletişim

   ADRES
   Cumhuriyet Mahallesi Safahat Caddesi No: 4-6/1
   Sultangazi - İstanbul
   TELEFON
   0212 668 00 37
   0530 979 96 99