Demir Yemek Teklif Formu

Talebiniz müşteri temsilcilerimiz tarafından 24 saat içerisinde değerlendirilecektir.

  Eyüp Tabldot Yemek

  Birden fazla yemeği bir kapta bir araya getiren tabldot pratik yemek yeme seçeneğidir. Özellikle yoğun iş temposuna sahip firmalar için tabldot iyi bir seçenektir. İlk defa Fransa’da ortaya çıkan bu yemek kültürü, daha sonra ülkemize gelmiştir ve şu anda kalabalık insan toplulukları için en iyi yemek organizasyonudur. Eyüp tabldot yemek siparişlerinizi müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.

  Fabrikalarda ve Kurumlarda Tabldot

  Vardiyalı çalışan büyük fabrikalar ve kurumlar düzenli bir şekilde işçilerine yemek vermek için tabldot uygulamasını tercih etmektedir. Bu yöntemde günlük farklı yemek menüsü uygulanmaktadır. Bu menülerde insan sağlığı için faydalı yemekler olan menüler tercih edilerek servis edilmektedir.

  Kişisel ve Sınırlı

  Resmi kurumlarda da kişi başına belli bir tabldot miktarı belirlenmektedir.

  Bu yöntemin artıları şu şekilde değerlendirilebilir:

  • Ne kadar yemek tüketildiği rahatlıkla anlaşılmaktadır.
  • Yemek israfının önüne geçilmektedir ve bulaşık derdi yoktur. Bu yönüyle çok avantajlı bir yöntemdir.
  • Tabldot uygulamasında yemekler zamanında tüketilmektedir.
  • Bu yöntem sayesinde vücudun direnci artmaktadır ve iş gücü potansiyeli üst seviyeye çıkmaktadır.

  Düzensiz yemek kültürüne sahip işletmelerde çalışan işçilerde sağlık problemi meydana gelmektedir. Çalışanların performansını artırmak ve motivasyonunu üst seviyeye çıkarmak için tabldot imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

  Hastalık Riski Sıfır

  Normal yemek kaplarına nazaran tabldot yemek kapları el değmeden üretilir. Bu kaplara da yemekler el değmeden doldurulur. Yemek bittikten sonra köpükler çöpe atılır. Bu yöntem sayesinde bulaşık yıkama problemi meydana gelmemektedir. Herkesin tabağı ayrı olduğu için sosyal mesafe kuralı da rahatlıkla uygulanabilir. Bu yöntem hapishanelerde ve hastanelerde uygulanmaktadır. Özellikle hastanelerde bulaşıcı hastalık tehdidini ortadan kaldırmak için tercih edilen bir yöntemdir.

  Toplu Yemeklerde Etkili Çözüm

  Günümüzde toplumsal anlamda ciddi bir salgın meydana geldiği için nişan ve benzeri toplantılarda tabldot yemek seçeneği tercih edilmektedir. Herkes sosyal mesafeyi koruyarak rahatlıkla yemek yiyebilmektedir. Pandemi endişesinin toplumsal anlamda etkili olduğu şu günlerde toplu yemek vermek isteyenler tabldot firmamızı aramaktadır. Firmamız verdiğiniz siparişleri değerlendirerek kişi sayısına uygun şekilde yemek hazırlamaktadır. Taziye, düğün ve nişanlarda sağlıklı bir şekilde yemek vermek için 7/24 fabrikamız hizmet vermektedir.

  Yazar: Demir Yemek

  İletişim

   ADRES
   Cumhuriyet Mahallesi Safahat Caddesi No: 4-6/1
   Sultangazi - İstanbul
   TELEFON
   0212 668 00 37
   0530 979 96 99