Demir Yemek Teklif Formu

Talebiniz müşteri temsilcilerimiz tarafından 24 saat içerisinde değerlendirilecektir.

  Hadımköy Tabldot Yemek Firması

  Hadımköy Tabldot Yemek Firması

  Tabldot yemek fabrikaları hijyen konusunda oldukça titizdir ve bu konuda gerekli bütün önlemleri almaktadır. El değmeden üretilen köpük tabaklara yine el değmeden yemek koyan servis elemanları hijyenik kurallara uymaktadır. Yemek fabrikaları düzenli bir şekilde Sağlık Bakanlığı kontrolünden geçmektedir. Toplum sağlığını doğrudan etkileyen tabldot yemek fabrikaları hijyen kurallarına uymak zorundadır. Hadımköy tabldot yemek firması hizmet programımızda bu kurallar titizlikle uygulanmaktadır.

  Hijyen Kuralları Önemlidir

  Hijyen kurallarının yanı sıra yemek pişirme ve teslimat konularında da firma elemanlarımız gerekli hassasiyeti göstermektedir. Kullanılan malzemeler konusunda da firmamız titizdir ve en sağlıklı sebze ve meyveyi kullanmaktadır. Fabrikamızda yemek malzemelerinin temininden, yemeklerin servis işlemlerine kadar bütün kategorilerde hijyen kuralları titiz bir şekilde uygulanmaktadır.

  Gıda Güvenliği

  Yemek fabrikalarında uygulanan gıda güvenliği her aşamada uygulanmaktadır.

  Gıda güvenliği kapsamında alınan tedbirler şunlardır:

  • Yemeklerin malzemeleri, hijyen kurallarına ve sağlık kurallarına uyması gerekir.
  • Yemeklerin yapılacağı kaplar ve yemeğin yapılacağı ortamın sağlık kurallarına uyması gerekir.
  • Yemeği yapan, hazırlayan ve servis eden personelin hijyen kuralına uyması gereklidir.
  • Depodaki şartlar, mutfaktaki şartlar ve yemek dolumu yapılan yerin sağlık şartları prosedüre uygun olmalıdır.

  Temizlik ve İlaçlama

  Firmamızın hijyen kurallarına uyan personeli, gıda güvenliği prosedürüne uymaktadır. Firmamız yemek fabrikaları için zorunlu olan ilaçlama ve temizleme kurallarına riayet etmektedir. Ayrıca firmamız gıda kimyageri olmak üzere bütün kategorilerde uzman ekiplerle çalışmaktadır. Temizlik işlemlerinde kullanılan temizlik maddeleri, yöntemler ve uygulama seçenekleri kurallara uygun bir şekildedir. Temizlik işlemlerinde firmamız salgın hastalıkların önlenmesi için gerekli kimyasal maddeleri kullanmaktadır. Özellikle salgına karşı dezenfektan kullanımı düzenli bir şekilde kullanılmaktadır.

  Tabldot Sağlıktır

  Yemek fabrikası olarak tanınan bu firmalar genellikle işletmelerin öğle yemeği ihtiyacını karşılamaktadır. Bazı vardiyalı çalışan firmalar için akşam yemeği de hazırlayan bu şirketler evlere de servis yapabilmektedir.

  Taziye, düğün, nişan ve benzeri organizasyonlar için de tabldot yemek menüsü hazırlanmaktadır. Bu menü herkes için ayrı ayrı hazırlanmış tabldot tabaklarında hazırlanmaktadır. Büyük organizasyonlarda kısa sürede sorunsuz bir şekilde yemek vermek için sağlıklı tabldotlar tercih edilmelidir. Bunun için firmamızı her zaman arayabilirsiniz.

   

  Yazar: Demir Yemek

  İletişim

   ADRES
   Cumhuriyet Mahallesi Safahat Caddesi No: 4-6/1
   Sultangazi - İstanbul
   TELEFON
   0212 668 00 37
   0530 979 96 99