Demir Yemek Teklif Formu

Talebiniz müşteri temsilcilerimiz tarafından 24 saat içerisinde değerlendirilecektir.

  Arnavutköy Tabldot Yemek Şirketi

  Tabldot Fransızca bir kelimedir. Misafir anlamında kullanılmıştır ve lokantalarda sabit menü olarak tarif edilmiştir. Ülkemizde ise tabldot kişiye özel menü olarak tanımlanmaktadır. Sabit menü ve sabit ücret kategorisinde değerlendirilen bu terim, yemek sektöründe farklı şekilde değerlendirilmektedir. Arnavutköy tabldot yemek şirketi kategorisinde firmamız 7/24 servis imkanı sunmaktadır.

  Tabldot Sabit Menü

  İş dünyasında sağlıklı beslenmenin zorlaşması ile birlikte birçok firma tabldot yemek fabrikalarıyla anlaşmaktadır. Fabrikalarda üretilen ve kişi sayısına göre sabit menü özelliğine sahip yemekler günlük farklı çeşitlerden oluşmaktadır. İş dünyasında özellikle yemeğini kendi yapan firmaların asıl işleri aksamaktadır. Bu durumda iş gücü kaybı meydana gelmektedir. Yemek fabrikaları insan vücudunun ihtiyacı olan yemekleri günlük olarak belirlemektedir ve dağıtımı da servis aracı ile gerçekleştirmektedir.

  Tabldot Yönteminin Faydaları

  Toplumsal anlamda en sağlıklı toplu yemek yöntemi bu yöntemdir.

  Tabldot yönteminin faydaları şu şekildedir:

  • Herkesin yemek kabı ayrı olduğu için bulaşıcı hastalık riski sıfıra inmektedir. Toplu yemeği ayrı ayrı yemenin en pratik yoludur.
  • Bir kişinin doyacağı kadar yemek hazırlandığından fazla yemek yeme riski ortadan kalkmaktadır.
  • Düzenli beslenme meydana geldiğinden çalışanların vücut sağlığı dengeli hale gelecektir. Sağlıksız beslenmenin önüne geçilmiş olacaktır.
  • Tabldot yemek firmalarının fiyat seçeneği diğer seçeneklere nazaran çok daha ekonomik özelliklere sahiptir.

  Bu konuda diyetisyenler, özellikle pandemi olduğu zamanlarda, kişinin ayrı kaplarda ve düzenli bir şekilde yemek yemesini tavsiye etmektedir. Düzenli yemek yemek vücut bağışıklığını artırmaktadır.

  Köpük Tabaklar Sağlıklıdır

  Tabldot için tercih edilen beyaz köpükler sağlıklı ve aynı zamanda kullanışlı özelliklere sahiptir. Bulaşık derdini ortadan kaldıran ve diğer mutfak malzemelerine göre daha sağlıklı olan köpük tabaklar, yemek sektörünün tercih ettiği pratik bir seçenektir.

  Firmamızın servis ekibi yemekleri köpük tabakta sunmaktadır. Köpük tabaklar verildikten sonra geri alınmamaktadır. Müşterimiz yemeğini yedikten sonra köpük tabağı çöpe atmaktadır. Özellikle hastanelerde bu yöntem Sağlık Bakanlığının tercih ettiği bir yöntemdir.

  7/24 Tabldot

  Firmamız sağlığınız için hijyenik ortamlarda hazırladığı tabldot yemeleri soğumadan adresinize getirmektedir. Sağlıklı özelliğe sahip köpük tabaklarda sunulan tabldotlarımız pandemi prosedürüne uygun şekilde hazırlanmaktadır.

   

  Yazar: Demir Yemek

  İletişim

   ADRES
   Cumhuriyet Mahallesi Safahat Caddesi No: 4-6/1
   Sultangazi - İstanbul
   TELEFON
   0212 668 00 37
   0530 979 96 99