Demir Yemek Teklif Formu

Talebiniz müşteri temsilcilerimiz tarafından 24 saat içerisinde değerlendirilecektir.

  Sultangazi Tabldot Yemek Firması

  İstanbul Sultangazi tabldot yemek firması toplu yemek ihtiyaçlarının tabldotlarla karşılanmasını sağlayan bir firmadır. Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız en lezzetli ve kaliteli yemeklerin insanlara ulaştırılmasını sağlar. Tabldot yemek hizmeti firma ya kişilerin çalışanları için alabileceği bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde çalışanlar yemek derdinden kurtulurlar. Aynı zamanda da kaliteli yemek yeme imkanı bulabilirler.

  Zengin Yemek Çeşitleriyle Hazırlanan Tabldotlar

  Sultangazi için hizmet veren firmamız zengin yemek çeşitlerine sahip olan bir firmadır. Bu sayede şirket bazlı verilen tabldot yemek hizmetleri çalışanları için her gün farklı yemek yeme imkanı sunar. Yemek çeşitlerimizin fazla olması sebebiyle çalışanlar iki gün üst üste aynı ürünleri tüketmek zorunda kalmazlar. Firmamızı tercih eden kişiler yemek çeşitlerimiz hakkında bilgi alabilirler.

  Tabldot Yemek Hizmeti Kimlere Verilir?

  Tabldot yemeklerin hazırlanması sağlayan firma olarak farklı ihtiyaçlar için tabldot hizmetimiz bulunur.

  Tabldot yemek hizmeti verdiğimiz durumlar ve kişiler şunlardır;

  • Şirket çalışanlarının günlük yemek öğünleri için
  • Mevlitler için
  • Okul etkinlikleri için
  • Düğün, açılış ve fuar gibi kalabalık etkinlikler için
  • Bireyler için
  • Geziler için

  Bunlar dışında da yakınlarına, misafirlerine ya da çalışanlarına tabldot yemek imkanı sağlamak isteyenler için hizmet veriyoruz. Bizi tercih edecekler firmamızla görüşerek isteklerini belirtip tabldot menülerini belirleyebiliyorlar.

  Tabldot Yemek Menülerinde Neler Bulunur?

  Tabldot yemek hizmeti almak isteyen kurumsal firmalar yemek menülerimizde neler olduğunu merak ediyorlar. Firmamızın yemek menüsünde birden fazla yemek çeşidi yer alır. Ayrıca menülerimizde yemeklere ek olarak salata, içecek ve tatlı da yer alır. Böylelikle çalışanlar lezzetli ve çeşitli yemekleri tüketme imkanı elde edebilirler.

  Menülerimizde klasik olarak çorba çeşitleri, pilav çeşitleri, tavuk ve et çeşitleri, makarna çeşitleri, börekler ve talebe göre değişebilen ürünler yer alır. Firma elemanlarımız tarafından yemek saatine uygun olarak hazırlanan yemeklerimiz sıcak bir şekilde çalışanlara teslim edilir.

  Kurumsal olarak hizmet verdiğimiz firmalara elemanlarımız mutfak bölümlerini kullanarak yemeklerin tabldotlara paylaştırılmasını sağlarlar. Sonrasında da yemek saatinde yemeklerin dağıtılmasına yardımcı olurlar.

  Organizasyonlar İçin Tabldot Yemek Hizmeti

  Kalabalık katılımların olacağı yemekli organizasyonlar için tabldot yemek hizmeti almak idealdir. Bu sayede kişiler misafirleri ağırlarken yemek işiyle uğraşmak zorunda kalmazlar. Firmamız elemanları organizasyonun yapılacağı yere hazır yemeklerle zamanında ulaşarak belirlenen saatte yemek servisinin başlamasını sağlar. Katılımcılara yetecek şekilde yemekleri paylaştırarak servis ederler. Ayrıca yemeklerin hazırlanması ve tabldotlara koyulması sırasında hijyen kurallarına uyum sağlarlar. Böylelikle kişilerin memnuniyetini kazanırlar ve organizasyon sahiplerinin hizmet kaynaklı sorun yaşamasını engellerler.

   

  Tabldot Hizmetinin Fiyatları

  Firma olarak Sultangazi için verdiğimiz tabldot yemek hizmetinin fiyatları kişi sayısına, yemek çeşitlerine ve türlerine göre değişir. Bu sebeple sürekli veya günübirlik olarak tabldot yemek hizmeti almak isteyen kişilerin bizlere ulaşması ve hizmetin detaylarını öğrenmesi gerekir. Yemeklerin belirlenmesi, yemeği yiyecek kişi sayısının ve diğer hizmetlerin belirlenmesinin ardından bir fiyat çıkartılır. Bu fiyatın şirket ya da organizasyon sahibinden onay almasının ardından da yemek elemanlarımız tarafından zamanında hazırlanarak çalışanlara ve konuklara ikram edilir.

   

  Yazar: Demir Yemek

  İletişim

   ADRES
   Cumhuriyet Mahallesi Safahat Caddesi No: 4-6/1
   Sultangazi - İstanbul
   TELEFON
   0212 668 00 37
   0530 979 96 99