Demir Yemek Teklif Formu

Talebiniz müşteri temsilcilerimiz tarafından 24 saat içerisinde değerlendirilecektir.

  Bağcılar Tabldot Yemek

  Türkiye’ye Avrupa’dan gelen tabldot kültürünün merkezi Fransa’dır. Lokantalarda sınırlı menü olarak ortaya çıkan bu yemek kültürü ülkemizde de son zamanlarda yayılmaya başlamıştır. Günümüzde birçok işletme düzenli bir şekilde yemek yemek için tabldot yemek menüsünü tercih etmektedir. Bağcılar tabldot yemek hizmetimiz 7/24 adrese teslim seçenekleriyle devam etmektedir.

  Toplu Yemek Organizasyonları

  Sünnet, nişan ve benzeri büyük organizasyonlarda ayrı ayrı yemek yeme imkanı sunan tabldot, salgın hastalığın baş gösterdiği günümüzde sağlıklı bir seçenektir. Kişi sayısına göre sabit menü özelliğine sahip bu yemek kültürü, firmaların yemek problemini çözmektedir. Yemek hazırlamak zorunda kalan ve işi yoğun olan firmalar için kolaylıktır.

  Bütün toplu organizasyonların beli başlı problemi toplu yemektir. Özellikle salgın hastalık nedeniyle toplu yemeklerin yasaklanması sağlıklı tabldot yemek seçeneğini gündeme getirmiştir. Bu gün resmi merciler toplu yemek vermek isteyenler için tabldot uygulamasını zorunlu hale getirmiştir. Bu prosedüre uymayan firmalara ve organizasyonculara ceza kesilmektedir.

  Tabldot Yemek Hazırlama Aşamaları

  Tabldot yemek hazırlama işlemi belli başlı aşamalardan geçmektedir.

  Bu aşamalar şu şekildedir:

  • Yemeğin malzemesi olan gıda çeşitlerinin sağlıklı bir şekilde temin edilmesi.
  • Sağlıklı ortamlarda bu malzemenin hazırlanması.
  • Sağlıklı pişirme ortamında yemeğin hazırlanması.
  • Sağlıklı ortama pişen yemeğin tabldotlara paketlenmesi.
  • Servis işlemlerinde sosyal mesafe ve maske kuralına uyulması.

  Bütün bu aşamalar, toplum sağlığını doğrudan ilgilendiren bu yemek kültürünün genel özelliğini ihtiva etmektedir.

  Sağlık Kurallarına Uygun Özelliklere Sahiptir

  Diyetisyenler, gıda mühendisleri, Sağlık Bakanlığı yetkilileri ve uzman doktorlar tabldot yemeğinin insan sağlığı için son derece faydalı olduğunu vurgulamaktadır. Ekonomik olmasının yanı sıra işçilerin sayısına göre hazırlanan bu yemekler resmi prosedüre uygun şekilde hazırlanmaktadır. Köpük tabaklarda hazırlanan bu yemekler günlük farklı menülerde hazırlanmaktadır

  Kolay ve Pratiktir

  Toplu yemekler için kazan kaynatmak ve servis işlemleriyle tabakları götürüp getirmek zaman alan maliyetli işlerdir. Salgın hastalığın baş göstermesiyle bu hijyenik olmayan uygulama da sorgulanmaya başladı. Toplu yemeklerde salgının artması ile birlikte tabldot uygulamasına geçildi ve bu gün toplu bir şekilde yemek vermek isteyen bütün kişiler ve kurumlar tabldot yemek fabrikalarını tercih etmektedir. Firmamız bu konuda hijyenik çözüm seçeneği sunmaktadır.

   

   

   

  Yazar: Demir Yemek

  İletişim

   ADRES
   Cumhuriyet Mahallesi Safahat Caddesi No: 4-6/1
   Sultangazi - İstanbul
   TELEFON
   0212 668 00 37
   0530 979 96 99