Demir Yemek Teklif Formu

Talebiniz müşteri temsilcilerimiz tarafından 24 saat içerisinde değerlendirilecektir.

  Bayrampaşa Tabldot Yemek

  Toplu yemek kültürünün hijyenik seçeneği olan tabldot yemek kültürü Avrupa’dan gelmiştir. Fransa’da bazı restorantların sabit menü uygulamasına geçmesiyle birlikte tabldot kültürü hayata geçmiş oldu. Bayrampaşa tabldot yemek konusunda bizi her zaman arayabilirsiniz.

  Resmi Kurumlarda ve Şirketlerde Tabldot

  Ülkemizde özellikle yurtlarda, büyük fabrikalarda, işletmelerde, hastanelerde ve benzeri büyük yerlerde tabldot yemek kültürü kabul edilmektedir.

  Bu yemek kültürünün faydaları şu şekildedir:

  • Yemek israf olmamaktadır. Herkesin yiyeceği kadar yemek yapılmaktadır.
  • Büyük yerlerde yemek yapma ve yemek dağıtma problemi ortadan kalkmaktadır.
  • Tabldot yemekler kalabalık insan kitlelerinin bir araya gelerek yemek yeme zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır.

  Tabldotunu alan istediği yerde yemeğini yiyebilir. Bu yemek için özel üretilen köpük tabaklarda birden fazla yemek çeşidini bir arada sunma özelliğine sahiptir.

  Tabldot Fabrikalarının Hijyen Kuralları

  Sağlık Bakanlığının da dikkatli bir şekilde takip ettiği tabldot sağlık kuralları, yemek fabrikaları tarafından uygulanmaktadır. Yemek fabrikaları malzeme seçiminde, malzemenin doğranmasında, yemeğin hazırlanmasında, yemeğin paketlenmesinde ve yemeğin servis edilmesinde hijyen kurallarını takip etmekle yükümlüdür.

  Hijyenik Servis

  Firmamız bütün bu kuralları uymaktadır ve hijyen kuralların en iyi şekilde takip ederek toplum sağlığını ilk sırada değerlendirmektedir. Yemekhane, imalatta kullanılan kaplar ve servis için kullanılan araç, düzenli bir şekilde ekiplerimiz tarafından temizlenmektedir. İlaçlama ve düzenli temizlik kurallarının yanı sıra çalışanların temizlik alışkanlığı da takip edilmektedir. Kıyafetten tırnak temizliğine, eldiven kullanımından maske kullanımına kadar bütün gerekli hijyen kuralları harfiyen takip edilmektedir.

  Tabldot Menü

  Bir kap içerisinde ayrı ayrı bölmelere konulan farklı yemekleri bir araya getiren köpük tabaklar, el değmeden özel makinelerde üretilmektedir. Bulaşık sabunu ve benzeri kimyasal maddelerle yıkanmadığı için son derece temizdir. Bu köpükler hijyenik makinelerde üretilmektedir ve Sağlık Bakanlığınca köpük tabakların hijyenik özellikleri tescillenmiştir.

  Üç veya dört bölmeli üretilen köpük tabaklara o gün menüde yer alan yemeklerden bir veya iki kepçe katılır. Bir insanın rahatlıkla doyacağı miktarda yemek konur. Bu şekilde yemek israf olmaz ve fazla yemek yeme problemi meydana gelmez. Firmamız her gün farklı menü hazırlayarak adrese servis etmektedir.

   

  Yazar: Demir Yemek

  İletişim

   ADRES
   Cumhuriyet Mahallesi Safahat Caddesi No: 4-6/1
   Sultangazi - İstanbul
   TELEFON
   0212 668 00 37
   0530 979 96 99